O Areálu

Vyberte si místo, které Vám nejlépe vyhovuje a kde se budete cítit pohodlně. Místo, které máte vyzkoušené a kde chytíte určitě nejvíce ryb. Nabízíme ubytování v dvanácti chatkách, každá pro 4 osoby (2x palanda) s přímým přístupem k vodě.Mapa Areálu

Některé chatky jsou vybaveny i vlastním ohništěm s předpřipravenou zásobou dřeva pro Vaše využití. Chatky jsou taktéž vybaveny venkovními držáky na pruty, není tedy nutné mít rybářské vybavení unitř objektu. Každá chatka je vstupními dveřmi vybavena malou zastřešenou terasou, ze které je vždy v případě deště vidět na místo nahozených prutů.

Severní strana Horního rybníka je také osazena třemi moly, která jsou k dispozici pro rybáře, kteří požadují to největší možné soukromí. Celý obvod rybníků je upraven pro rybolov, mimo západní část Horního rybníka, která slouží jako vpusť vody. Rybníky se rozléhají na výměře 6 a 4 hektary. Jsou vhodné pro lov kapra i dravých ryb, štiky a candáta. Doplňkové ryby jsou napřiklad pstruh, lín, plotice, amur, cejn, okoun, tolstolobik a úhoř. Areál poskytuje kompletní servis pro rybáře, jako parkování, půjčovnu rybářského cajku, ubytování, posezení, podnikové školení, výlety.

DSC_0917

Nabízíme také základní vybavení pro rybáře, háčky, návnady, vlasce, vidlice, podběrák a drobné náhradní díly. Vše je k dispozici u správce v hlavním objektu.

 Pokud máte sebou návštěvu, která prut nevlastní, rádi Vám prut zapůjčíme. 

Neváhejte a s dostatečným předstihem si rezervujte svoje místo na telefonu 724 325 764, o chatky je neustále velký zájem.

Vážíme si každého zájemce, který ctí pravidla a je gentleman. Proto jsme se rozhodli z tohoto zařízení vytvořit „Klub DOBRÁ VODA“. Znamená to že při první návštěvě si zakoupíte klubovou legitimaci za 200 Kč, která bude vystavena na Vaše jméno a tím se stáváte členem klubu. Tato legitimace, která je nepřenosná, je určena pro člena klubu a jeho hosta. Pouze držitel klubové legitimace nebo jeho host si může zakoupit povolenku v areálu DOBRÁ VODA. Klubová legitimace je doživotní, pokud člen klubu neporuší platný rybářský řád nebo společenské normy a zákony. Povinností člena klubu je minimálně jednou ročně zakoupit povolenku v areálu Dobrá voda.Každou návštěvu areálu spojenou s vydáním povolenky je nutno dohodnout předem telefonicky !!

Těšíme se na Váš zájem a Petrův zdar